Partnerzy Atlasu Drzew Polski

Multico

Oficyna Wydawnicza MULTICO - Sponsor II, III i IV edycji Konkursu "Rozpoznaj Drzewa".

MULTICO Oficyna Wydawnicza oferuje najlepsze książki o przyrodzie. Każdy, kto interesuje się przyrodą, kocha zwierzęta, uwielbia wycieczki po lesie, z ciekawością obserwuje i poznaje świat dookoła, znajdzie u nas poradniki, przewodniki, atlasy, leksykony najlepszych polskich autorów. MULTICO Oficyna Wydawnicza to też książki dla hobbistów – wędkarzy, miłośników psów, kotów, ptaków ozdobnych i innych zwierząt oraz dla ogrodników, działkowców i hodowców kwiatów.


Kopalniawiedzy.pl

Kopalniawiedzy.pl - Informacje naukowe, nowości IT, gadżety, ciekawostki.

Serwis podzielony na kilka działów tematycznych: medycyna, biologia, psychologia, technologie oraz ciekawostki. Prezentuje najnowsze informacje z wymienionych dziedzin. Jest aktualizowany codziennie od rana do wieczora. Informacje napisane są prostym, przystępnym językiem i, co ważne, przeglądania KopalniWiedzy nie zakłócają żadne pojawiające się nagle reklamy.


Newspoint - monitoring marki

Newspoint

Monitoring marki, monitoring internetu i social media - spółka Newspoint.

Analityka danych z mediów społecznościowych i tradycyjnych. Monitoring Twojej marki i wizerunku Twojej firmy. Wyszukiwanie negatywnych opini. Zapobieganie kryzysom medialnym. Śledzenie poczynań konkurencji. Analityka big data. Raporty i analizy medialne.


ZielonaLekcja.pl

ZielonaLekcja.pl - Lekcje przyrody w Internecie

Portal ZielonaLekcja.pl to codziennie garść świeżych informacji, o tym, co w ekologii piszczy, baza scenariuszy, bajek i prezentacji, ogólnopolska mapa obiektów związanych z edukacją ekologiczną, a także filmiki, gry i recenzje książek, które propagują zielony styl życia - to wszystko i wiele więcej znajdziesz na naszej stronie.Poradnik Ogrodniczy

Poradnik Ogrodniczy

Poradnik Ogrodniczy

Encyklopedia roślin i liczne porady ogrodnicze dla działkowca i ogrodnika amatora, ogrody ozdobne, sad, warzywnik, oczko wodne, kwiaty w mieszkaniu, najlepsze ogrodnicze sklepy internetowe.- Drzewa Polski - Atlas drzew -